Březen 2011

23.3. 2011 - já si hladila zebru <3

26. března 2011 v 10:09 | Tynullisska |  Chvíle mého ♥života♥
Sry že sem to nenapsala už ve středu ale prostěě... nebyl čas.
Ve škole byla nějaká akce, takže všechny vyhnali na exkurze. Naše třídní nám vybrala divadlo a nějakej úřad. Ale v úterý sme se dověděli, že na ten úřad nejdeme, protože má přojet nějakej kkt. Tak nám učitelka řekla at si MY vybereme jinou aktivitu. Někdo řekl, že půjdeme do zoo a jelikož všichni souhlasili tak sme šli. Mohli sme si vzít i lístek od rodičů, že tam budeme i potom, co učitelka odejde.
Tak já a pár spolužaček tam samozhřejmě zůstaly. No a po pár hodinách je to nebavilo či co, tak sem šla jenom s Lindou(spolužačka) ještě jednou si zoo projít. Chodili sme všude možně a ani nwm jak sme se dostali k jedné straně výběhu se zebrama. No ale prostě sme stáli u toho plotu a oni kousek dál. Tak sme na ně trochu zamlaskali či co (jako na koně) a oni za náma přišli. Tak sme si je hned pohladili. PARÁDA, to bylo poprví co sem hladila živou ZEBRU. No prostě neposatelnej zážitek. Tu hřivu měla takovou drsnější, ale zbytek byl úplně jako kůň. Takže jako SUPER.
A Linda potom dráždila pštrosa. V zoo to maj tak, že zem pštrosů je níž než ta návštěvníků.. (to asi proto, aby sme se jim nekoukali na hohy) No a on k nám vždycky přiběhl ten jeden pštros a koukal na nás. Linda nátáhla ruku a on otevřel zobák jako by jí chtěl sníst. Bohužel nemohl, protože sme se k nim nedokázali pohnout blíž, když u nás byl takhle blízko.
No a nakraji maj i ovce s automatem, že za 5kč je můžete nakrmit. Tak sem je nakrmila a pohladila. Potom sem si pohladila i poníky.
Bohužel, tohle sou jediná zvířata na které si můžete šáhnout (ovce a poník), protože ani na ty zebry si nesmíme šáhnout, ale kolikrát se vám v životě poštěstí hladit živou zebru když ne v ZOO...

Klikačky od Cherry =**

12. března 2011 v 10:00 | Tynullisska |  Novinky na blogu
Moe nové klikačky :

Mě se moc, moc, moc líbí..
Asi proto, že je na nich můj pejsek Lumpík =**
*** *** *** ***
Klikačky jsou od Cherry

Best týden in school =D

12. března 2011 v 9:52 | Tynullisska |  Chvíle mého ♥života♥
Ahoojky
Tak co, jak ste se celý týden měli..? Já upe bestovně. Část tříd odjela na hory a tak ty ostatní na týden spojili jako jednu třídu. Jako nejdřív sem si říkala, to zas bude tejden.. ale pak to bylo nejvíc na pohodu. I fyzika mě poprví dcl bavila. Pře jeden z Céčka měl furt takový vtipná hlášky.. prej učitel se nás ptal, jestli by nám na měsíci byl na něco nafukovací člun a on : Jasně, aby sme ohli plout po mléčný dráze :D a tak po chvíli učitel radši řekl : no, posuneme se dál a on : Jo, na neptun :D:D Bo sme v češtině psali a měli sme ze tří možností vybrat jednu správnou a on tam začal s učitelkou debatovat, jestli je možný že sou dobře dvě :D Takže jako vůůbec nelituju toho, že jsem na hory nejela kvůli kámoškám.. prej se jim nechtělo :-// Škoda že takovouhle třídu nemůžeme mít pořád, pře i učetelé sou nějaký hodnější :D ale bohužel ty co odjeli se dneska vracej.. :( A co vy, jaký ste měli týden ..?